VADO » Grupa zakupowa HORECA HURT

Grupa zakupowa HORECA HURT

Grupa HORECA HURT powstała w celu zaspokojenia potrzeb zgłaszanych przez grupy restauracji, puby, kluby, hotele oraz inne punkty prowadzące działalność w branży gastronomicznej. Celem działalności Grupy jest poprawa wyniku finansowego poszczególnych Uczestników Grupy ( zarówno małej gastronomi jak i restauracji czy hotelu).

Zadaniem Grupy HORECA HURT jest nawiązanie współpracy z najlepszymi dostawcami oraz hurtowniami w celu zapewnienia najwyższej jakości dostaw oraz konkurencyjnych cen zakupu produktów oraz usług.

Grupa powstała w 2014 roku z myślą o zintegrowaniu działań poszczególnych restauracji, mając na celu zwiększenie ich rentowności i usprawnienie procesów zakupowych.

Klientami Grupy Zakupowej HORECA HURT są restauracje dokonujące świadomych decyzji zakupowych przy zachowaniu optymalnych parametrów transakcji handlowych w zakresie ekonomicznym i logistycznym , chcące uzyskać wsparcie stabilnego partnera w dynamicznie zmieniającej się branży gastronomicznej. Aktywność Grupy przekłada się na rozszerzenie asortymentu oferowanych produktów. Sukcesywne nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami, poszerza obszar oraz zasięg działalności Grupy.

raport


Zapraszamy do współpracy

Na bieżąco śledzimy rynek w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert promocyjnych i rabatowych.
Przyłącz się do nas i popraw rentowność swojej Restauracji!
Zachęcamy do współpracy i wspólnego wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Grupa Zakupowa pozwala poprawić rentowność Restauracji poprzez możliwość zakupu towarów w minimalnych ilościach z maksymalnym rabatem przysługującym Grupie HORECA HURT. Współpraca opierająca się na wykorzystaniu dedykowanej platformy internetowej horecahurt.pl – pozwala zaoszczędzić czas i na bieżąco śledzić aktualne oferty, status zamówienia oraz historię zamówień.
Platforma umożliwia integrację systemu informatycznego restauracji z systemem informatycznym dostawcy w zakresie realizowanych zamówień.
Dołącz do nas. Rozpoczęcie współpracy z Grupą zakupową HORECA HURT jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zapoznać się z reulaminem i podpisać deklarację członkowską. Możliwe jest utrzymanie współpracy z dotychczasowymi dostawcami.

Korzyści z uczestnictwa w Grupie zakupowej HORECA HURT:
1. Łatwy i szybki przegląd dostawców i warunków handlowych
2. Jasno określone korzyści związania się z grupą
3. Tańsze zakupy
4. Mniejsze koszty
5. Większy zysk
Zapraszamy do współpracy restauracje, bary, pizzerie, hotele, kluby, puby, zajazdy, kawiarnie.
Więcej informacji pod nr tel. 504 085 007 lub adresem e-mail biuro@horecahurt.pl

Formularz Zgłoszeniowy horecahurt.pl
W celu uruchomienia Państwa restauracji w grupie zakupowej horecahurt.pl prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Na podstawie danych w nim zawartych aktywujemy dla Państwa konto oraz uruchomimy dystrybucje od wskazanych dostawców. Przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z państwem i umówi na spotkanie w celu podpisania deklaracji przystąpienia do Grupy zakupowej HORECA HURT.

Nawiązanie współpracy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Uczestnictwo w Grupie jest bezpłatne.

Dane osoby zgłaszającej

Dane restauracji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)